Categories: busko zdrój, hotel

Idealny hotel na zdrowy wypoczynek

Misja hotelu

Zadaniem Hotelu Bristol Busko- Zdrój  jest niesienie pomocy każdej osobie, która jej potrzebuję, odzyskać odpowiednią sprawność fizyczną czy też równowagę psychiczną. W tym o to celu hotel wykorzystuje innowacyjne rozwiązania technologiczne. 

Basen z nanosrebrem

Nowoczesne technologię takie jak efektywność filtrowania, oczyszczanie wody lub dezynfekcja przy użyciu nanosrebra udostępnia kąpiącym się bezpieczeństwo i komfort pod względem zdrowotnym. Srebro to naturalny środek leczniczy jak i bakteriobójczy. Zapobiega on powstawaniu bakterii, grzybów oraz nie podrażnia oczów. 

Oczyszczone i jonizowane powietrzne 

Jako jedyny ośrodek sanatoryjny w Polsce Hotel Bristol Busko- Zdrój posiada elektrostatyczne oczyszczanie powietrzna. Proces ten polega na nawilżaniu i jonizowaniu nie tylko części sanatoryjnej ale także kompleksu  hotelowo- restauracyjnego. Dla gościu jest także dostępna zabytkowa część hotelu, tam też na życzenie klientów powietrze zostaje poddawane jonizacji. Zadaniem urządzeń oczyszczających jest odfiltrowanie powietrza ze wszelkich zanieczyszczeń taki jak: kurz, przykry zapach, pyły czy też roztocza. Jonizator produkuje mikroklimat, który śmiało można porównać do tego, który występuję po wiosennej burzy. Jak wiadomo stan takiego powietrza jest idealny dla ludzkiego organizmu, ponieważ posiada odpowiednią wilgotność, zero zanieczyszczeń oraz korzystną ilość jonów.

Efektywna rehabilitacja 

Rehabilitacja w Hotelu Bristol Busko- Zdrój  odbywa się za pomocą treningów na bieżni Alter- G. Bieżnia Alter- G jest stosunkowo młodym wynalazkiem, jednak bardzo szybko został doceniony przez sportowców i rehabilitantów. W urządzeniu zastosowano technologie różnicy ciśnień, która została opracowana przez Narodową Agencję Aeronautyki i Przestrzeni Kosmicznej. Dzięki zaawansowanej technologii maszyna umożliwia treningi z obciążeniem naszego ciała nawet do 80 % masy trenującego. 

Nasz Priorytety 

Nasz ośrodek jest po to aby w komfortowy sposób pomóc każdej osobie, która tego potrzebuje. Do naszych misji należą: zaufanie, sztuka, zdrowie, zrozumienie oraz zaangażowanie każdej osoby.